Humor, Barcoleta, Vica etj.
 
HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 nastradini

Go down 
AuthorMessage
Admin
Admin


Posts : 110
Join date : 2009-02-06

PostSubject: nastradini   Fri Feb 06, 2009 3:19 pm

Ukan nje here Nastradini me shoket e vet ne aeroplan.Dhe duke ecur aeroplaniit i ka ra funi. Dhe njerzitr qka me ba jan kap ne hekrat e aeroplanit nalt.Nastradinit i kan than shoket se a guxon me kcy: Ai ka than.>Rrehni ju shuplak une po kcej. Dhe ata kan rrehshuplak dhe jan myt para nastradinit
Back to top Go down
View user profile http://hajgare.logu2.com
 
nastradini
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Zbavitu :: Barcoleta Personale :: Barcoleta per Hasën dhe Hysën ! :: Barcoleta per Nasradinin-
Jump to: