Humor, Barcoleta, Vica etj.
 
HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 Shqiptari dhe kinezi

Go down 
AuthorMessage
Admin
Admin


Posts : 110
Join date : 2009-02-06

PostSubject: Shqiptari dhe kinezi   Fri Feb 06, 2009 2:06 pm

Ishin kon shqiptari dhe kinezi ne nje restorant tu honger "kokrra te ullirit me asi shtaga te kinezëve.Kinezi han plot a shqiptari sun e kap kurqysh kokrren me ato shtagat.Mas pak kohe kinezi nervozohet edhe ja kap shtagat shqiptarit edhe e kap me te paren kokrren edhe i thot:
-Qishtu duhet me kap
Po - thot shqiptari - e kape masi ta trullava une.
Back to top Go down
View user profile http://hajgare.logu2.com
 
Shqiptari dhe kinezi
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Zbavitu :: Barcoleta-
Jump to: