Humor, Barcoleta, Vica etj.
 
HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 A e dini se...........

Go down 
AuthorMessage
Admin
Admin


Posts : 110
Join date : 2009-02-06

PostSubject: A e dini se...........   Fri Feb 06, 2009 2:15 pm

Nasradin hoxha ne kohen e vet ka dhan nje shpallje qe te takohen gjith fshataret në fillim te fshatit dhe tubohen...
Nasradin hoxha: A E DINI A SE DINI?
fshataret: JOOOO
Nasradini: mire athere madam e dini shkojni
prap te nesermen i thir dhe thot
"A E DINI A SE DINI?"
fshataret qe diten para than jooo tash thuan POOOO athere aj thot e dini a athere shkojni madam e dini
diten e tret i thiren prap dhe vu thot:
A E DINI A SE DINI?
prej pervojeve te diteve tjera disat thun jo disat thun po
dhe NASRADINI ju kthehet ATO QE E DIN LE TJU TREGOJN ATINE QE SEDIN..
Back to top Go down
View user profile http://hajgare.logu2.com
 
A e dini se...........
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Zbavitu :: Barcoleta-
Jump to: