Humor, Barcoleta, Vica etj.
 
HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 tubimi............

Go down 
AuthorMessage
Admin
Admin


Posts : 110
Join date : 2009-02-06

PostSubject: tubimi............   Fri Feb 06, 2009 2:17 pm

tubimi

me nje rast tubimi tek njani mlidhen nje grup bura por ka qen edhe hoxha aty dhe hoxha ju drejtohet te gjotheve dhe ju thot KUSH I FRiGOHET GRUES LE TE NGRIHET NE KEM.. krejt ngrihen ne kem njeni rin ulet hoxha e vet pse ti ulet a nuk i frigohesh grues? ky i pergjiigjet OH HOXH GRUJA ME KA THAN te ri ulet kur jam misafir
Back to top Go down
View user profile http://hajgare.logu2.com
 
tubimi............
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Zbavitu :: Barcoleta-
Jump to: