Humor, Barcoleta, Vica etj.
 
HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 problemi[[[[[[[[

Go down 
AuthorMessage
Admin
Admin


Posts : 110
Join date : 2009-02-06

PostSubject: problemi[[[[[[[[   Fri Feb 06, 2009 2:19 pm

problemi

ka qen nje bur e nje grue e kan pat nje djal 6 vjecar shume problem...
nje dit e thirin baben tek shkolla per bisede me mesuesen baba shkon por e mer edhe djalin dhe i thot djalit ti prit jashta une dot hy mrenda djali duke prit e hap deren edhe i thot babit vet hajde babi dhe del shkojn ne shpi duke ngrenur buk i thot baba djalit mos i tregojsh mamit dicka sa e sos llafin baba kthet mami cka cka? djali i thot Mami a e din babi cka ka be me mesuesen TI CKA BAN CDO DIT ME POSHTARIN.....
Back to top Go down
View user profile http://hajgare.logu2.com
 
problemi[[[[[[[[
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» I need some help with a Nerf problem..
» Problem with Stewartia

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Zbavitu :: Barcoleta-
Jump to: