Humor, Barcoleta, Vica etj.
 
HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 VDIQ NANA.......

Go down 
AuthorMessage
Admin
Admin


Posts : 110
Join date : 2009-02-06

PostSubject: VDIQ NANA.......   Fri Feb 06, 2009 2:21 pm

VDIQ NANA

ka qen nje djal ka pune ne zvicer pas njeh kohe vjen ne ship per tu martuar.. por ditet e para shume xhurme bajn dhandri me nusen dhe baba i djalit pra vjeri i sheh cfar bajn.. pas njeh kohe djali me nusen e re shkojne ne zvicer perseri. djali pas disa diteve i paraqitet babait tij per tja pyet hallet.. baba i pergjigjet krejt mire mire por e myta nanen cfar stilli ishte ajo prej ne tavulin.. vdiq nana
Back to top Go down
View user profile http://hajgare.logu2.com
 
VDIQ NANA.......
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Chamaecyparis obtusa nana gracillis 2009
» Weigelie "purpurea nana" - new gardenyamadori
» beginners question juniperus procumbens nana
» Chamaecyparis obtusa (nana) - stying options
» Juniperus Prokumbens Nana - Cascade - Update

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Zbavitu :: Barcoleta-
Jump to: