Humor, Barcoleta, Vica etj.
 
HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 Rugova dhe Thaqi te Papa

Go down 
AuthorMessage
Admin
Admin


Posts : 110
Join date : 2009-02-06

PostSubject: Rugova dhe Thaqi te Papa   Fri Feb 06, 2009 1:57 pm

Shkojn Rugova edche Thaqi te Papa ne Vatikan.Kur te shkojn Rugova i din rregullat ja puth doren Papes edhe ulen edhe Rugova i thot Thaqit mos fol ti se ti nuk din.Masi te bojn pak muhabet Papa i thot kamarierit birna do verë te kuqe me pi.Kur t'ja bin verën Thaqi i thot Rugoves qka osht kjo.
-Shuj bre - i thot Rugova - a te thash mos me fol.
Papa e shef qe Thaqi nuk pe din qka osht vera edhe i thot:
-Kjo, biri im osht gjaku i Jezusit
-Falemnderit - thot Thaqi - veq ska pas vyjt me pre Jezusin per neve.
Back to top Go down
View user profile http://hajgare.logu2.com
 
Rugova dhe Thaqi te Papa
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Te Papa search
» MM Troll Thread: Does Natsuki Kuga wax?
» Why did Shizuru Fujino do this? [Mai-HiME Episode 11]
» Papa Pottery - Taihape
» Frank Carpay Vase

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Zbavitu :: Barcoleta-
Jump to: