Humor, Barcoleta, Vica etj.
 
HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 hajnat..........

Go down 
AuthorMessage
Admin
Admin


Posts : 110
Join date : 2009-02-06

PostSubject: hajnat..........   Fri Feb 06, 2009 2:28 pm

njeherit ka mbet hasa me husen pa asgje dhe Hasa i thot Huses kam nje plan une de hy de vjedh ti shiqo me ardh dikush bjeri dritares...dhe hyn hasa.. shkojn 5 min vjen Policija dhe ja lidhen duret huses ky sen i bjer dritares dhe bertet LINDI DILLI PERENDOJ HËNA IK HYS SE TU QI NANA
Back to top Go down
View user profile http://hajgare.logu2.com
 
hajnat..........
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Zbavitu :: Barcoleta-
Jump to: