Humor, Barcoleta, Vica etj.
 
HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 me motora..

Go down 
AuthorMessage
Admin
Admin


Posts : 110
Join date : 2009-02-06

PostSubject: me motora..   Fri Feb 06, 2009 2:28 pm

Hasa me husen njeherit shetitshin me motora dh dalin me nje ruge te gate dhe vjen nje kamijon me nje drit por kto nuk e shohin ket dhe hasa i bertet huses ajde e marim ket "motorin" qe vijn ne mes pas si qe kalon kamijoni hasi i thot huses paska qen i madh aj qe e conte motorin be shif me bani qe ti pikoj
Back to top Go down
View user profile http://hajgare.logu2.com
 
me motora..
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Zbavitu :: Barcoleta-
Jump to: