Humor, Barcoleta, Vica etj.
 
HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 Shqiptari,Gjermani.....

Go down 
AuthorMessage
Admin
Admin


Posts : 110
Join date : 2009-02-06

PostSubject: Shqiptari,Gjermani.....   Fri Feb 06, 2009 2:31 pm

Ne një aeroplan ushtarak kan fluturu një Gjerman, Italian, Shqiptar dhe një Grekë. Duke fluturuar prishet një motor i aeroplanit dhe smundet me e mbajt rendesin, vullnetarisht si patriot duhet 3 veta me kcye prej aeropllanit.
Fillon i pari:
per Emrin e popullit Gjerman kcej i pari.
i dyti:
per Emrin e popullit Italian kecej edhe une,
tona i vjen reni Shqiptarit:
Per Emrin e popullit Shqiptar e xhuj ket Grekë
Back to top Go down
View user profile http://hajgare.logu2.com
 
Shqiptari,Gjermani.....
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Zbavitu :: Barcoleta-
Jump to: