Humor, Barcoleta, Vica etj.
 
HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 Polici,qeni,gruja!

Go down 
AuthorMessage
Admin
Admin


Posts : 110
Join date : 2009-02-06

PostSubject: Polici,qeni,gruja!   Fri Feb 06, 2009 2:34 pm

ne kohen e enverit sic e dime u deshte tu coje heret ne mengjes qe te bleje qumesht...
nje grua kishte femijet e vegjel cohet ne 5 te mengjesit dhe shkone tek dyqani i qumshti edhe e shikon qe ishte mbyllur...

aty afer shikon nje polic .... edhe i thote o shoku polic ma bon nje nder te vogel ... po se pate besdi ma ble nje shishe qumesht se smund te pres dot deri sa te hapet se kam femijen duke me qare ne shtepi une jetoj ja mu aty matan ... edhe i tregon shtepine ...

mire thote polici (njeri i mire) nuk ka problem ta blej e ta sjell une ...

shkon kjo femra ne shpi dhe mbas ca kohe vjen polici i bjen deres ....
happet dera dhe cfare me pa .. del kjo gruja me nje kemishe nate (shume provokuese) duke u perdredhur etc.

polici- ja ku e ke qumshtin zonje

gruja- faleminderit_ (duke u perdredhur) ke deshir te vish brenda per nje kafe


polici ---jo jo se jam ne sherbim -------

e shef kjo gruaja psss thote me mend si ta eksitoj une ket tashi .... e merr shishen edhe fillon dhe e hedh nga koka ne gjithe trupin .. kjo ngaqe ishte me kemishe nate gjithcka u dukte.. polici fare vetemm rrinte e shikonte... ne ate kohe vjen qeni i shtepise dhe fillon te lepij qumeshtin nga kjo gruja...


polici fare akoma vetem kishte ngele tu hap syte ...

ksaj gruas nuk ju prit me dhe ja plasi


po ti te pakten bo si qeni mor burr i dheut

polici--- huum huum huum
Back to top Go down
View user profile http://hajgare.logu2.com
 
Polici,qeni,gruja!
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Zbavitu :: Barcoleta-
Jump to: