Humor, Barcoleta, Vica etj.
 
HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 garat me Majmunat

Go down 
AuthorMessage
Admin
Admin


Posts : 110
Join date : 2009-02-06

PostSubject: garat me Majmunat   Fri Feb 06, 2009 2:42 pm

a kan nje her nje shqiptar nje gjerman dhe nje amerikan, ja japin amerikanit ni majmun me e qi per me pa se sa majmuna munet me i pjell. amerikani del me 10 majmuna kur ja japin gjermanit aj del me 15 majmuna kur i vjen reni shiptarit aj del vec me dy dhe kur e vesin pse bre vec dy ju shqiptart ini te njohtun ka sexi i drejtohet shiptari o leje bre se ma kishin dhan majmunin Mashkull
Back to top Go down
View user profile http://hajgare.logu2.com
 
garat me Majmunat
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Zbavitu :: Barcoleta Personale-
Jump to: