Humor, Barcoleta, Vica etj.
 
HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 hasa dhe hysa

Go down 
AuthorMessage
Admin
Admin


Posts : 110
Join date : 2009-02-06

PostSubject: hasa dhe hysa   Fri Feb 06, 2009 2:49 pm

ish kon ni her hasa edhe hysa. edhe hasa i ka pas marak pitet.hysa ka jetu ne katin e 1 edhe hysa ne katin e 100.tani hysa ka pas qef me ja qu do piote hases.edhe u nis me ja qu edhe tani nuk ka shku me lift po ka shku me kom.kur ka mrri i k thon hasa pse nuk erdhe me lift?hysa i ka thon nuk erdha me lift se nuk mujta mi gjet edhe tre vet tjer se lifti ish kon veq per kater vet.
Back to top Go down
View user profile http://hajgare.logu2.com
 
hasa dhe hysa
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Zbavitu :: Barcoleta Personale :: Barcoleta per Hasën dhe Hysën !-
Jump to: