Humor, Barcoleta, Vica etj.
 
HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 Shurra........

Go down 
AuthorMessage
Admin
Admin


Posts : 110
Join date : 2009-02-06

PostSubject: Shurra........   Fri Feb 06, 2009 2:50 pm

Bisedojne Hasa e Hysa; Haso sot isha ne bazen edhe mas gjys ore me qiten jashte. E pse? -pyeti Hasa. Sepse u pshurra ne bazen. Po shka ka lidhje kjo, plot pshurren ne bazen. Edhe une ju thash qashtu. po ata than:"Po be po krejt pshurren ne bazen, po jo si ti prej kercimores"
Back to top Go down
View user profile http://hajgare.logu2.com
 
Shurra........
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Zbavitu :: Barcoleta Personale :: Barcoleta per Hasën dhe Hysën !-
Jump to: