Humor, Barcoleta, Vica etj.
 
HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 Kaseta pornoo...

Go down 
AuthorMessage
Admin
Admin


Posts : 110
Join date : 2009-02-06

PostSubject: Kaseta pornoo...   Fri Feb 06, 2009 2:54 pm

jan kon hasa me hysen edhe tuj e kqyr ni kaset prono(seksi,erotike). hasa pe pyet hysen: a po te qohet? hysa i pergjigjet: po vallahi pom qohet... hasa i thot: ani masi po te qohet qu merri nja dy birra pi figoriferit !!!!
Back to top Go down
View user profile http://hajgare.logu2.com
 
Kaseta pornoo...
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Zbavitu :: Barcoleta Personale :: Barcoleta per Hasën dhe Hysën !-
Jump to: