Humor, Barcoleta, Vica etj.
 
HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 HYSA SHKON ME PA

Go down 
AuthorMessage
Admin
Admin


Posts : 110
Join date : 2009-02-06

PostSubject: HYSA SHKON ME PA   Fri Feb 06, 2009 2:55 pm

HYSA SHKON PER KRYE SHNOSH TE NI SHOK ME BICIKLL DHE KUR DEL ME SHKUE BICIKLLEN JA KISHI VJEDH DHE FILLON ME QAJT DHE SHOKU JA BEN MOS QAJ SE KA QEN PLAK ,PLAK.PLAK MIRPO EDHE NI HER IKISHA HYP
Back to top Go down
View user profile http://hajgare.logu2.com
 
HYSA SHKON ME PA
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Zbavitu :: Barcoleta Personale :: Barcoleta per Hasën dhe Hysën !-
Jump to: