Humor, Barcoleta, Vica etj.
 
HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 Gjeneti.......

Go down 
AuthorMessage
Admin
Admin


Posts : 110
Join date : 2009-02-06

PostSubject: Gjeneti.......   Fri Feb 06, 2009 2:55 pm

o kon hasa e hysa kan pas me i kalu 100 zita me shku ne gjenet i kan kalu 100 i ka thon hasa hyses hysa tha jo i kan kalo 20 a je loth hysa prap jo i kalojn 30 prap jo i kalojn 45 a je lodh jo i kalojn 55 a je lodh jo i kalojn 60,70,80,90, a je lodh jo i kalojn 99 zita i thot hasa hyses a je lodh po hajde te kthehem
Back to top Go down
View user profile http://hajgare.logu2.com
 
Gjeneti.......
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Zbavitu :: Barcoleta Personale :: Barcoleta per Hasën dhe Hysën !-
Jump to: