Humor, Barcoleta, Vica etj.
 
HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 Hasa dhe Hysa katin e 100

Go down 
AuthorMessage
Admin
Admin


Posts : 110
Join date : 2009-02-06

PostSubject: Hasa dhe Hysa katin e 100   Fri Feb 06, 2009 2:55 pm

u kon hasa e hysa ne nje banes 100 katshe , edhe kan dasht mu la po uj nuk ka pas , at dit u kon mjegell edhe posh baneses jon kon disa plloqa te kalterta , tash hasa del ne dritare edhe i shen qato plloqa edhe i thos hyses se paska uj qatë posht a te kcejim , keta dy pajtohen edhe hasa kcen i pari edhe bjen me kry dhe met budall tu kesh kur kcen hysa bjen me kom edhe ja nis me qajt i drejtohet hases dhe i thot ani ani une e theva komen e ti po qesh
Back to top Go down
View user profile http://hajgare.logu2.com
 
Hasa dhe Hysa katin e 100
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Zbavitu :: Barcoleta Personale :: Barcoleta per Hasën dhe Hysën !-
Jump to: