Humor, Barcoleta, Vica etj.
 
HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 Hasa.......

Go down 
AuthorMessage
Admin
Admin


Posts : 110
Join date : 2009-02-06

PostSubject: Hasa.......   Fri Feb 06, 2009 3:00 pm

Kishte shkuar Hasa ne ushtri dhe nje dite i mbledh komandanti bashke te gjithe ushtaret. Jashte ishte dimer dhe me bore. Pasi dalin dhe rreshtohen komandanti pyet : Kush mundet me shkru emrin e vet me urine (shurre) ne bore i ka 10 dite pushim. Hasa paraqitet dhe thote : Une mundem shoku komandant, por une jam analfabet keshtu qe duhesh te ma mbajsh ti.
Back to top Go down
View user profile http://hajgare.logu2.com
 
Hasa.......
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Zbavitu :: Barcoleta Personale :: Barcoleta per Hasën dhe Hysën !-
Jump to: