Humor, Barcoleta, Vica etj.
 
HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 Aeoroplani

Go down 
AuthorMessage
Admin
Admin


Posts : 110
Join date : 2009-02-06

PostSubject: Aeoroplani   Fri Feb 06, 2009 3:05 pm

U kanë Hasa e Hysa e kanë hype ne aeroplan hases ju ka ba ni pordhe e ka per mrapa e ka pas ni njeri zeshkan e i ka than hyses e shkrumova qito, krej te zi e bona...
Back to top Go down
View user profile http://hajgare.logu2.com
 
Aeoroplani
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Zbavitu :: Barcoleta Personale :: Barcoleta per Hasën dhe Hysën !-
Jump to: