Humor, Barcoleta, Vica etj.
 
HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 100-kate.........

Go down 
AuthorMessage
Admin
Admin


Posts : 110
Join date : 2009-02-06

PostSubject: 100-kate.........   Fri Feb 06, 2009 3:06 pm

U kon ni her Hasa edhe Hysa tashti keta e kan pas banes en katin e 100.Tashti ni nat dolen keta pakes me shetit edhe kur u kthyn ne banes ia nisen te hipin baneses edhe kur shkuan ne katin e 99 Hasa i thot Hyses:a te kthehem se u lodhem.
Back to top Go down
View user profile http://hajgare.logu2.com
 
100-kate.........
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Batwoman (Kate Kane)
» John & Kate Turner
» Favorite Megs
» Comic hero Garth returns to the Daily Mirror
» Kate's (KT Dragonfly) card

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Zbavitu :: Barcoleta Personale :: Barcoleta per Hasën dhe Hysën !-
Jump to: